Перемога у відкритому волейбольному турнірі "Весняні ластівки" серед жіночих команд

/Files/images/волейбол.jpg

9-10 березня в м. Кам’янському проходив відкритий волейбольний турнір "Весняні ластівки" серед жіночих команд. У турнірі взяли участь 6 команд з Кам’янського, Миколаєва, Харкова.

Місто Миколаїв представляла команда ДЮСШ № 1. Приємно, що до її складу ввійшла і наша учениця 9-А класу Миколаївської гімназії № 44 Анна Чала.

За результатами дводенних змагань перше місце та золоті нагороди виборола команда ДЮСШ № 1 нашого міста, друге місце посіла команда міста Харкова, третє – та бронзові нагороди здобула команда міста Кам’янське.

Вітаємо нашу гімназистку Анну Чалу та всю волейбольну команду дівчат ДЮСШ № 1 міста Миколаєва!

Дякуємо нашим воїнам-захисникам, що дають змогу учнівській молоді займатися спортом і брати участь у змаганнях у цей складний час.

Прес-центр МГ № 44