Методичні рекомендаціїМіністерства освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту Українищодо запобігання і протидії насильству

Інформаційні матеріали та методичні рекомендації “100 років Українській Державі”

Лист МОН України № 1/9-213 від 10.04.2018 “Щодо відзначення Міжнародного дня сім’ї”

Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті про 100 річчя з часу звільнення Донбасу і Криму

Лист МОН від 01.03.2018 р. № 1/9-130 «Щодо проведення уроків та виховних заходів у закладах освіти з питань уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами»

Методичні рекомендації до 100-річчя затвердження тризуба гербом УНР, присвячені державним символам та атрибутам України

Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020 – 2025 роки

Школа працює за програмою виховної роботи з підлітками щодо питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»,що розроблена в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» та впроваджена Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у партнерстві з Українським фондом«Благополуччя дітей»та Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Схвалено Міністерством освіти і науки України до використання у загальноосвітніх навчальних закладах протокол №3 від 4 жовтня 2016 р.

Через роботу гуртка« Сімейна розмова»впроваджується інформаційно-освітня протиалкогольна програма «Сімейна розмова»

Ідея та мета програми

Ідея Виховати в учнів відповідальне ставлення до власного здоров’я у профілактичній співпраці з батьками

Мета Забезпечення сучасного уніфікованого цілісного інформування й навчання учнів й їх батьків з профілактики алкогольних проблем в умовах середньої школи.

Основні завдання

- Системне проведення профілактичних заходів з учнями й батькам

- Підвищення соціальної та особистої компетентності учнів

- Забезпечення цілісного інформування і навчання з попередження алкогольних проблем